ارسال سفارش جدید

ارسال سفارش فقط توسط کاربران عضو یا مشتریان فعلی جهان الکترونیک مجاز می باشد.

عضویت در سیستم جهان الکترونیک ورود به سیستم ویژه مشتریان
اگر تا بحال از جهان الکترونیک خرید نداشته اید ، در سیستم مشتریان جهان الکترونیک عضو شوید. در صورتی که مشتری فعلی جهان الکترونیک هستید ، جهت ارسال و پیگیری سفارش وارد سیستم شوید.

در شرکت جهان الکترونیک شما قادر به ارسال سفارشات خود در وب سایت این شرکت بصورت آنلاین خواهید بود.
این سفارشات توسط مسئولین مرتبط در شرکت جهان الکترونیک پیگیری شده و به خط تولید کارخانه انتقال داده می شوند
در سایت شرکت جهان الکترونیک شما قادر به ارسال سفارشات زیر خواهید بود:

  • 1- ارسال سفارش پی سی برد
  • 2- ارسال سفارش مونتاژ
  • 3- ارسال سفارش استنسیل
  • 4- ارسال سفارش قطعات


برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون ثبت سفارش ، ادامه متن این صفحه را ملاحظه نمایید!

قبل از هرچیز برای شروع سفارش گذاری در شرکت جهان الکترونیک ، باید با حساب مشتری خود به سایت وارد شوید تا دسترسی به قابلیت سفارش گذاری را پیدا کنید. اگر قبلا در سایت شرکت جهان الکترونیک عضو شده اید ، کافیست با کلیک بروی کلید زیر با نام کاربری و رمز عبور خود به سایت وارد شده و مرحله بعدی را مطالعه نمایید.

ورود به سیستم ویژه مشتریان

اگر تا کنون در سایت جهان الکترونیک عضو نشده اید ، با کلیک بروی کلید زیر اقدام به ایجاد حساب مشتری جدید نمایید. برای ایجاد حساب مشتری جدید کافیست ایمیل ، تلفن تماس و رمز عبور انتخابی خود را وارد کرده و توسط ایمیل حساب خود را تایید کند. تمامی مراحل ایجاد حساب مشتری جدید مرحله به مرحله دارای راهنما هستند و نیاز به توضیحات بیشتر در این بخش نخواهد داشت.

ایجاد حساب جدید در سیستم جهان الکترونیک


پس از ورود با حساب مشتری خود همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، از منوی "درخواست سفارش" نوع سفارش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دقت کنید که هر سفارش باید از فرم مرتبط به خود به جهان الکترونیک ارسال شود. برای تشخیص این تفاوت ها ،فرم سفارش پی سی برد و فرم سفارش مونتاژ که در مرحله 3 نشان داده است را مشاهده کنید و آنها را با یکدیگر مقایسه نمایید.


برای ارسال سفارش ، بروی منوی درخواست سفارش کلیک کرده و نوع سفارش را انتخاب کنید. همانطور که قبلا اشاره شد باید توجه کنید که فرم های مختلف سفارشات دارای مقادیر ورودی متعددی هستند که پر کردن آنها الزامی است.
اگر میخواهید یکی از سفارشات قبلی خود را مجددا درخواست کنید ، کافیست گزینه " بله ، سفارش تکراری است" را انتخاب کرده و اطلاعات سفارش تکراری خود را وارد کنید تا مسئولین مرتبط در جهان الکترونیک نسبت به تکمیل اطلاعات سفارش و ارسال تاییدیه برای شما اقدام کنند.
نمونه ای از فرم سفارش پی سی برد و فرم مونتاژ در زیر قابل مشاهده می باشد:

پس از ارسال سفارشات شما به صفحه ای که در آن لیست سفارشات شما وجود دارد هدایت خواهید شد.
در این صفحه میتوانید جزئیات سفارش خود و اطلاعات کاملی پیرامون سفارش خود را مشاهده کرده و وضعیت سفارشات خود را دنبال کنید.
برای دسترسی به این صفحه ، پس از ورود به حساب کاربری خود میتوانید بروی گزینه سفارشات من کلیک کنید.
پیش نمایش صفحه اطلاعات سفارشات به حالت نشان داده شده در تصویر زیر می باشد:

در زمان بروز مشکلات ، میتوانید به تب "پشتیبانی" در این صفحه مراجعه کرده و اقدام به ارسال درخواست پشتیبانی نمایید.