اخبار

امروزه با گسترش روز افزون صنعت خودرو و همسو شدن با تکنولوژی های پیشرفته و به روز ارتباطات و کاربری تکنولوژی های رادار و مانیتورینگ و .. باعث شده است که مباحث مربوط به الزامات مواد اولیه ی تهیه PCB های با کاربری در فرکانس بالا(رادار) در صنایع اتومبیل نیز وارد شود.

جلسه راه اندازی اندیشکده جهان با هدف تولید "همکار جهانی"  در روز ۱۴ اسفند ماه در محل شرکت جهان الکترونیک با حضور جناب اقای دکتر سقایی، مشاور کیفی سازمان و پرسنل شرکت برگزار گردید.

ارائه شده توسط جیسون فولرتون

راه حل های شروع مونتاژ

این مطالعه یک بررسی و مقایسه ی عملکرد فلوکس های لحیم کاری نوکلین موجود در ویو است که از سیتم تجاری متمرکز قابل دسترس و تست تمیزکاری و آزمایش مقاومت عایق سطح استفاده می کنند.

این مطالعه یک بررسی و مقایسه ی عملکرد فلوکس های لحیم کاری نوکلین موجود در ویو است که از سیتم تجاری متمرکز قابل دسترس و تست تمیزکاری و آزمایش مقاومت عایق سطح استفاده می کنند.

سازندگان گوشی های هوشمند به دنبال انگیزه ها ی صادرات جهت رشد تولید هند هستند.

   در یک بررسی جدید منتشر شده در مقالات فیزیک ، فیزیکدانان در انجمن فیزیک EPFLS  از میکروسکوپ اسکنی تونل زنی استفاده کردند تا ثبات یک مغناطیس متشکل از اتم هولمیم(HO) ( عنصری که سال ها با آن کار می کردند) را نشان دهند.

تعطيلات نوروز شرکت جهان الکترونیک

بدین وسیله به استحضار میرساند تمامی پرسنل شرکت جهان الکترونیک از تاریخ 27 اسفند تا 17 فروردین 98 به تعطیلات نوروز می روند. در این بازه زمانی همکاران به ایمیل خود دسترسی ندارند. مشتریان گرامی میتوانند از طریق سایت جهان الکترونیک سفارشات خود طبق معمول ثبت کنند و پس از این تعطیلات همکاران پاسخ و پیگیری سفارشات را انجام خواهند داد.

تکنولوژی فونوتیک Hybrid FinFET-Silicon برای I/O های نوری با قدرت بسیار پایین

   گروهImec ، جهت دستیابی به  توان بسیار پایین و گیرنده ی نوری با پهنای باند بالا را بوسیله ی یکپارچه سازی هایبرد برای فوتونیک سیلیکون و تکنولوژی FinFET CMOS، نشان داده است.

جهان الکترونیک روز پنجشنبه 22/10/97 افتخار میزبانی از مشاور ارشد شرکت جناب آقای دکتر محمدی (مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی) که بیش از 12 سال به‌صورت مستمر از محضر ایشان بهره جستیم را داشت. در طول روز نشست‌های مشترک جهت هم‌اندیشی ، ارزیابی از عملکرد و جهت گیری آینده شرکت در حوزه‌های متفاوت اعم از استراتژی، مالی و ... برگزار گردید. جناب آقای دکتر محمدی در نشست مشترک با مدیران ارشد و میانی سازمان، به‌ضرورت تغییر اشاره کردند. 

صفحه‌ها