اخبار

با توجه به پیشرفت در صنایع مختلف و نیاز همزمان سرعت وکیفیت بالای PCB بایستی تکنولورژی استفاده شده در دستگاههای مورد نیاز این صنعت نیز تغییر یابد که از ان جمله سیستم تهیه ی فیلم برای PCB و فتوپلاتر میباشد.که اولین گام در جهت بهبود کیفیت PCB میباشد.بدین منظور شرکت الگا برروی سیستم دایرکت کارکرده است که آن نیز دارای معایب و محاسن خاص خود میباشد.

بیست و هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران با همکاری دبیرخانه دائمی کنفرانس به مدت 3 روز در تاریخ 10 الی 12 اردیبهشت 1398 در محورهای الکترونیک ، قدرت ، مخابرات ، کنترل ، کامپیوتر ، مهندسی پزشکی ، صنعت و اقتصاد برق برگزار گردید.

حضور هیئت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک در جهان الکترونیک

مهندس افلاطونیان در پیامی ضمن گرامیداشت روز کارگر این روز را به کلیه کارگران زحمت کش و پرتلاش تبریک گفتند.

در این مقاله به بررسی رشد اقتصادی و آینده صنایع الکترونیک و سهم بازار و بخصوص آینده روند تولید PCB و سهم بازار منطقه پرداخته شده است.

امسال نیز همانند 19سال گذشته ، اولین روز کاری خویش را در سال 98 با ارج نهادن به "5S" شروع کردیم. در روز نوزدهم فروردین ، بعنوان روز کایزن ، کلیه همکاران یکدل و یکپارچه به فعالیتهای مرتبط به "5S" پرداختند.

مراسم ، با سخنرانی افسر کایزن (مدیر داخلی شرکت آقای مهندس منتظری ) در جمع کلیه کارکنان متعهد شرکت آغاز گردید

امروزه با گسترش روز افزون صنعت خودرو و همسو شدن با تکنولوژی های پیشرفته و به روز ارتباطات و کاربری تکنولوژی های رادار و مانیتورینگ و .. باعث شده است که مباحث مربوط به الزامات مواد اولیه ی تهیه PCB های با کاربری در فرکانس بالا(رادار) در صنایع اتومبیل نیز وارد شود.

جلسه راه اندازی اندیشکده جهان با هدف تولید "همکار جهانی"  در روز ۱۴ اسفند ماه در محل شرکت جهان الکترونیک با حضور جناب اقای دکتر سقایی، مشاور کیفی سازمان و پرسنل شرکت برگزار گردید.

ارائه شده توسط جیسون فولرتون

راه حل های شروع مونتاژ

این مطالعه یک بررسی و مقایسه ی عملکرد فلوکس های لحیم کاری نوکلین موجود در ویو است که از سیتم تجاری متمرکز قابل دسترس و تست تمیزکاری و آزمایش مقاومت عایق سطح استفاده می کنند.

صفحه‌ها